oferta fllFirmowa Liga Mistrzów to profesjonalnie zorganizowane rozgrywki piłkarskich szóstek, w których udział biorą pracownicy młodych, małych, średnich i dużych firm.

Nasze zaangażowanie, wieloletnie doświadczenie w organizacji imprez sportowych, w tym przeznaczonych dla środowisk biznesowych gwarantuje przygotowanie Firmowej Ligi Mistrzów na najwyższym poziomie.

FLM to nie tylko forma aktywnego wypoczynku i odreagowania po trudach dnia codziennego, ale również okazja na promocję Państwa Firmy np. poprzez wypozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych, jak też szansa na nawiązanie nowych znajomości biznesowych.

 

Dlaczego My?

Doświadczenie i profesjonalizm.

Organizatorzy Firmowej Ligi Mistrzów mają bardzo bogate, kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie organizacji imprez sportowych. To my stworzyliśmy pierwsze rozgrywki piłkarskie na sztucznej trawie dla amatorów w Warszawie - Warszawską Ligę Szóstek oraz jeden z najstarszych w stolicy i zarazem najstarszy na Ursynowie turniej piłkarski o „Puchar Wyżyn”, który odbywa się rokrocznie od… 20 lat!

Jesteśmy także twórcami BLM – Bankowej Ligi Mistrzów – rozgrywek piłkarskich przeznaczonych dla pracowników banków. Liga cieszyła się bardzo dużą popularnością, brało w niej udział nawet 40 drużyn.  

Kadrę organizacyjną uzupełniają specjaliści z wielu dziedzin:

- Piotr Golian, dyplomowany menadżer sportu.

- Bartosz Glinka, licencjonowany sędzia pełniący rolę koordynatora arbitrów.

- Rafał Golian i Marcin Kietliński dziennikarze sportowi z kilkunastoletnim doświadczeniem (pracowali m.in. w „Wirtualnej Polsce”, czy też tygodniku „Piłka Nożna” i miesięczniku „Piłka Nożna Plus”).

Nowoczesność i wysoki standard obiektu.

Firmowa Liga Mistrzów rozgrywana jest na Soccer Arenie (ul. Annopol 24b), najnowocześniejszemu w Polsce i największemu w Europie środkowo-wschodniej zadaszonemu kompleksowi piłkarskiemu.

System grzewczy Soccer Areny gwarantuje temperaturę zapewniającą uczestnikom rozgrywek komfort niezależnie od warunków atmosferycznych poza halą. Zaplecze technologiczne kompleksu zapewnia rozgrywki spełniające wysokie wymagania Klientów.

Kompleksowa realizacja rozgrywek.

Zapewniamy kompleksową obsługę organizacyjną, sprzęt sportowy najwyższej jakości, napoje izotonicznie OSHEE, ubezpieczenie NNW, profesjonalnych i licencjonowanych sędziów oraz bogatą ofertę multimedialną, specjalny serwis internetowy poświęcony rozgrywkom, obiekt piłkarski spełniający najwyższe standardy FIFA, cenne nagrody dla najlepszych piłkarzy oraz drużyn, a także galę wieńczącą sezon.

Elastyczność i innowacyjność.

Firmowa Liga Mistrzów to kilka edycji w ciągu roku. Na tym nie koniec. Organizatorów FLM cechuje elastyczność. Dlatego istnieje możliwość utworzenia ligi pod patronatem firmy Klienta. Rozgrywki takie – w zależności od potrzeb Zamawiającego – mogą być przeznaczone dla pracowników i/lub Partnerów Biznesowych.

Cechuje nas również innowacyjność. Stawiamy na najnowszy i najlepszy kompleks piłkarski w Warszawie. Oferujemy również spersonalizowane stroje sportowe, produkowane zgodnie z nowoczesnymi metodami.

Otwartość na potrzeby klienta. 

Mając na względzie Państwa terminarz w ciągu dnia oferujemy dogodne godziny wieczorne meczów. Dzięki temu, Klienci mogą po trudach dnia odreagować od problemów i jednocześnie poprawić formę fizyczną.

Ze sportowym pozdrowieniem!

Organizatorzy Firmowej Ligi Mistrzów

FLM to... nie wszystko!

Organizacja imprez firmowych to nie wszystko. Organizujemy również turnieje wewnętrzne, które mogą być przeznaczone np. dla oddziałów regionalnych Klienta albo jego Partnerów Biznesowych, jak również turnieje ogólnopolskie, imprezy okolicznościowe, czy też pracownicze dni sportu. Prowadzimy konferansjerkę podczas imprez i dostarczamy obsługę sędziowską na wydarzenia sportowe oraz trofea sportowe